Jan 18, 2017

Sulejman Rexhepi imazhi më negativ për vitin 2016

Si zakonisht shumë portale dhe faqe në mënyrë profesionale merren me analiza dhe statistika të ndryshme politike, ekonomike, fetare dhe zhvillime të tjera për vitin që lamë pas. Viti 2016 në Maqedoni ishte goxha i ngjeshur me shumë ngjarje politike e fetare, luftë e vërtet ndaj krimit, korrupsionit, gjithashtu luftë e madhe në mes partive politike dhe rezultimi i tyre me zgjedhje të parakohshme parlamentare. Shoqëria civile e ngritur në këmbë kundër pushtetit dhe politikave të mbrapshta të qeverisë në veçanti ndaj partisë shqiptare në pushtet. Sigurisht se një nga personat që ishte në qendër të kritikave për vitin 2016 është Sulejman Rexhepi, kreu i BFI-së i cili është rradhitur në këtë list për shkakt të skandaleve të shumtë, udhëheqës jolegjitim i BFI-së, uzurpimit të postit në krye të këtij institucioni, përfshirja e emrit të tij në krime e korrupsion, keqpërdorimet e vakufit, keqpërdorimi i institucionit në sferën ndërkombëtare, ngulfatjet e Institucionit, bllokimi i BFI-së nga institucione ndërkombëtare, kritika të ashpra lidhur me keqpërdorimin e mjeteve dhe donacioneve dedikuar Hasanbegut nga Bashkësitë Islame të rajonit, vënia e institucionit fetar në shërbim të partisë politike në pushtet, etj. Sulejman Rexhepi është kritikuar nga personalitete, krerësh parti politike, ish-deputet, imazhe të kombit shqiptar, gazetar, analistë, shoqata shqiptare të themeluara në diasporë etj. Në faqe të ndryshme është publikuar një material ku janë përmbledhur tituj të shkrimeve, kritikave, kollumnave, lajmeve, skandaleve të Sulejman Rexhepit vetëm në gjuhën shqipe duke lanur anash ato në gjuhën maqedone, turke, dhe angleze. Në atë përmbledhje shihen gati 300 materiale të publikuara që kanë të bëjnë direkt me kreun e BFI-së, Sulejman Rexhepi. E dhënë kjo që tregon se Sulejman Rexhepit gati çdo ditë iu është përmendur emri në aspekt negativ për çështje të ndryshme.  Ja përmbledhja e titujve nga ku ka dalur konstatimi se Sulejman Rexhepi është imazhi më negativ për vitin 2016: 
A ka besim gënjeshtari;
A e keni parë diku “muftiun” e Shkupit, Rexhep Jusufin?;
A e "spiunoi" Sulejman Rexhepi presidentin turk, Rexhep Tajip Erdoganin;
A do të merret në pytje kreu i BFI-së në Ambasadën Turke;
A po divorcohet Mulla Sula nga Zajevi;
A po e mbron Gruevskin edhe bekimi i kreut të Bashkësisë Islame në Maqedoni!?;
A po i numërohen ditët Sulejman Rexhepit;
A po vërtetohen fjalët e z. Azbi Nuredinit?;
Analistët: Tensione ndëretnike dhe ndërfetare për mbulimin e paaftësive të lidershipit;
Ambasada zvicërane të na mbrojë nga shantazhet e Mulla Sulës;
Afrim Tahiri: E ftoj Sulejman Rexhepin të më padisë nëse po shpif diçka për të!;
A meriton Molla Sula të dekorohet pas publikimit të skandaleve;
A filloi dekriminalizimi i BFI-së?!;
A është mbyllur Myftinia e Shkupit?!;
A po e imiton Molla Sula PABLO ESCOBAREN?!;
A ka ilaç për frikën e Sulejman Rexhepit
A kanë komunikuar Komandantët e Kumanovës me “Zharkon” – Sulejman Rexhepin
Azbi Nuredini: Sulejman Rexhepi i BFI-së produkt i UDB-së!;
Azbi Nuredini: Sulo,mos rrej si POP!;
Bashkësinë Fetare Islame e pret një Epokë e Re
Bajram Ramadani: O Zot, shkarkoje sa më parë këtë klikë famkeqe te BFI, uzurpues të ibadetit të haxhit;
Banorët e Çairit revoltohen me Sulejman Rexhepin për xhaminë në Tophan;
Banorët e Hasanbegut: Nuk duam të fotografohet Molla Sula, por le të shet orën 35.000 euro për të na ndihmu;
BDI dhe Sulejman Rexhepi koordinohen për zgjedhjet e 11 dhjetorit;
BDI shkaku i Sulejman Rexhepit pësoi dështim në Saraj;
BDI-zimi i BFI-së;
BFI hesht, ndërsa reagon Komiteti i Helsinkit për Refugjatët myslimanë;
BFI dhe AHS kanë bërë riçertifikim apo çertifikim të kompanive me Hallall Standard;
BFI po fundoset më keq se TITANIKU;
BFI në injorim total të organizimeve me renome ndërkombëtare;
BFI në emër të Medresesë Isa Beu edhe njëherë po dëshiron të manipuloj me muslimanët;
BFI-së dhe OH Hilal nuk u përmenden emrat në apelin e Imamëve nëpër xhamia;
BFI dhe BDI me aktivitete të përbashkëta, por të dështuara në prag të zgjedhjeve;
BFI i zhgënjeu banorët e Hasanbegut;
BFI dhe OH Hilal i harruan refugjatët Sirian;
BFI po zhduk edhe Agjencionin për Hallall Standardin;
BFI dhe AHS kanë bërë riçertifikim apo çertifikim të kompanive me Hallall Standard;
BFI po tallet me nënat shqiptare;
BFI dhe BDI dështuan në Hasanbeg;
BFI-së dhe OH Hilal nuk u përmenden emrat në apelin e Imamëve nëpër xhamia;
BFI për herë të parë ka më pak haxhinjë se BIK;
BFI edhe më tej i zhgënjen banorët e Hasanbegut;
BFI-së i duhet kthimi në identitetin e vet
BFI pseudoshtab i BDI-së
Bllacë, 50 persona varrosen në pronë private;
Bozhinovski: Ua tregoj anën e zezë të Maqedonisë!
Burreca në fustana grashë;
Buxheti i BFI-së po keqpërdoret nga Sulejman Rexhepi për GOOGLE, YOUTUBE dhe FACEBOOK;
Blerim Bexheti, shoku i Mulla Sulës, godet Zahir Beqirin- Çaushin;
CNN: Nipi tetëvjeçar i hoxhës Sulejman Rexhepi – vozit BMË X5 (Video);
Cila e vërtetë po e tmerron Mulla Sulën;
Cilat parti e shijuan “Bakllavën e Bajramit” të Sulejman Rexhepit? (FOTO);
Çdo “Reis Ulema” nuk është trashëgimtar i profetëve;
Çka bën BDI-ja në Butel;
Çfarë e lidhë Sulejman Rexhepin me BDI-në?;
Çka po ndodhë me Myftininë e Shkupit;
Çka kërkon Mulla Sula prej z. Menduh Thaçit;
Diçka po zihet në BFI;
Djali i Sulejman Rexhepit gjegj. zv. drejtori i Medresesë Isa Beu në tubim e BDI-së (FOTO);
Dizhoni dërmohet Sullarja "ndërtohet";
Dokaz.mk: Kreu i deritanishëm Reis Sulejmani spiun i Mijallkovit!?;
Dosja e nepotizmit dhe klaneve të Sulejman Rexhepit:
Djali i reisit Sulejman Rexhepi cak i kritikave në facebook (Foto);
Djali i Myftiut Sulejman Rexhepi, lakuriq në saunë me femra të zhveshura (Foto);
Desulizimi i BFI-së;
Dituria Islame" e BIK-ut dhe "Takvimi 1987" e BIM-it;
Delegacioni nga Maqedonia incident në SHBA;
Derri nën lëkurën e qengjit;
Dekoratomania
Edhe (Sulltanin) Molla Sulën e ‘’gjuajtën me gurë’’ në Kumanovë;
Edhe sa Sulejman Rexhepi do të fshehet pas emrit të BFI-së???;
Edhe ky hoxha i Fyromit u ngul si ajo Dërivishi, pat qejf pak mi dal emri dhe ftyra nëpër gazeta;
Ekskluzive: Agron Vojnika kryemuftiu i ri i BFI-së (FOTO);
Fati i BFI-së në kornizat e platformës së Nismës për Reforma në BFI;
Fokusi mëson: Zoran Bozhinovski denoncon disa gra të gazetarëve shqiptarë si bashkëpunëtore
Fobia nga çështjet kombëtare dhe nga çështjet fetare;
FSHI i çon të fala komisionit për Lusutrim;
Fund i krishterizuar i Mulla Sulës;
Fytyra e së vërtetës
Gospodin Gospodin Suljo;
Gjerdan "bombash" rreth qafës së Reisul Ulema Sulejman ef. Rexhepi;
Gjylenistët e BFI-së
Hasanbegasit i çojnë të fala Sulejman Rexhepit – Mulla Sulës
Hasanbegasit duhet t’i kërkojnë paratë e tyre nga BFI-ja e Sulejman Rexhepit;
Hasanbegasit thonë se asnjëherë nuk kanë takuar Mustaf Dautin dhe se gjithnjë kthehen të mashtruar
Hasanbegasit në pritje të parave që duhet tua dorëzon BFI;
Haxhi obligim fetar apo biznes klanor;
Hoxha përplaset me reisin Sulejman Rexhepi;
Hoxha godet ashpër Molla Sulën;
Hoxhallarët: Mersim Maksuti aspak korrekt ndaj BFI dhe muslimanëve;
Hoxhallarët të revoltuar nga tradhëtitë e Sulejman Rexhepit, e quajnë i pa besё dhe mashtrues;
Hoxhallarët: Këshilli për Fetva si i sheh masazhat e Molla Sulës në Aleksandar Palas;
Hoxhallarët: Sulejman Rexhepi le ti len pallavrat dhe të flet realitetin;
Hoxhallarët: Pse Këshilli për Fetva i BFI-së legjitimon idhujtarinë?;
Hoxhallarët pyesin Këshillin e Fetvave të Molla Sulës: A lejohet Islamikisht të varrosen muslimanët në tokë të huaj pa leje?;
Hoxha i Çegranit merrë pjesë në tubimin e BDI-së
Raporti i “Freedom House” BFI-ja si VMRO-BDI-ja në raport me mediat
Imami i Kondovës: Molla Sula me polici më dëboi nga xhamia;
Imami i Kondovës: Si më dëboi policia nga xhamia me urdhër të Molla Sulës;
Imami, Guri: Sulejman Rexhepi i pa besё;
Imami i Sulejman Rexhepit, Bedri Lika e banë për t'hyp n'konop Ali Ahmetin;
Islami: Ja puna e vërtet e Sulejman Rexhepit;
Institucioni i sëmurë;
Intelektualët thumbojnë Molla Sulën;
Ja cili Sekretar i BFI-së flet për pjesëmarrjen e të rinjëve në luftërat e Lindjes së Mesme;
Ka e ka kiblen Molla Sula?
Ka sa “euro” po kushtojnë dekoratat për Molla Sulën?;
Konaku i krimit
Komandant Hoxha reagon ashpër për fjalorin e BFI-së ndaj Azbi Nuredinit;
Këshillit për Fetva të BFI-së, a doli prej feje Molla Sula?;
Këshillat e BIK-ut kërkojnë përgjegjësi nga Myftiu, Tërnava për parat e Hasanbegut;
Kryeimami i Maqedonisë i dashuruar me Kryeministrin Gruevski (Video);
Kreu i BFI-së në shërbim të kauzës Cioniste- Çifute (FOTO);
Kreu i BFI-së dhe OH Hilal dështuan në ofrimin e ndihmës në Hasanbeg;
Kryqi në Butel pasojë e bekimit të Gruevskit;
Ku do me ia dite Sulejman Rexhepit për Kushtetutë:
Ku ia ndinë Sulejman Rexhepit për viktimat myslimanë;
Ku mbeti Mulla Sula bre?!;
Ku mbeti puna me xhaminë në Fushë Tophanë;
Ku ka degraduar i shkreti Sulejman Rexhepi;
Kush tjetër komunikoi me të tradhëtuarit e grupit të Kumanovës!?
Kush është pronar i dyqaneve të Myftinisë së Shkupit;
Kush po luan me fatin e hoxhallarëve të Shkupit;
Kur edepsëzi përkrah dinsëzin;
Kur Sulejman Rexhepi zhvillonte fushatë kundër “shovinistëve shqiptarë”;
Kur kallen kandilat e Jugonostalgjikut;
Kur e bëri Menduh Thaçi Reis Mulla Sulën, a e ka ditur që ky nuk është njeri?!(FOTO, VIDEO);
KMSH për Hasanbegun dorëzoi 20 mijë dollarë, BIK-u 141 mijë euro, atëherë sa dorzoi BFI?;
Letër xhematit tim;
Letër e hapur drejtuar Ibrahim Idrizit, drejtorit të Medresesë Isa Beu;
Lojë me kurbanat lojë me fukaratë;
Luftëtari dhe Oportunisti;
Marrëveshja e përhanë e Mulla Sulës me Xhibrilin;
Maqedoni: Pa tensione ndëretnike dhe ndërfetare sit ë mbulohen paaftësitë e lidershipit
Maqedoni: Dështimet e BDI dhe BFI-së vazhdojnë
Me shkas: Fluturon, fluturon – Mulla Sula!;
Me Gruevskin Sulejman Rexhepi amneston Millosheviqin;
Molla Sula bakllavën e Bajramit përsëri me krerët e VMRO dhe LSDM;
Misionarët e djallit;
Menduh Thaçi: Keqpërdorimi i fesë po bëhet nga kreu i BFI-së që është i kriminalizuar;
Myftiu Sulejman Rexhepi ishte pis i Jugosllavisë;
Magjistër dallaverxhiu dhe hipokritët e pangopshëm;
Me shkas: Tezat e Mulla Sulës si patarica të kalbura;
Me shkas: Injoranca e shërbimeve të Mulla Sulës
Me shkas: Më mirë me t’shkelë shleperi se me t’mbrojtë laperi
Mëkat apo i mëkatshëm? Çfarë do të thotë të jeshë Sulist;
Mualifet e Mulla Sulës kontravers;
Mulla Sula gjyshi pervez;
Mulla Sulën e iritojnë këshillat e mençura;
Molla Sula po na këndon, por ku mbet Burmali xhamia, vakufi dhe kryqat mbi sahat kulla?;
Molla Sula po ndërton sallë të Xhudos në Saraj;
Mulla Sulës mos ia prekni Shokun Tito;
Mulla Sula kumbar i BDI-së tek presidenti Ivanov;
Muslimanët e Manastirit dhe Prilepit: Molla Sula të tregoj kush është fajtor për Jeni xhaminë dhe Çarshi xhaminë;
Mos rrezikoni, sa më shpejt merrni fletpronësi për livadhet që i trashëgoni nga prindërit, sepse BFI-ja i jep të drejtë vetes, tokat e juaja t’i shndërron në varreza!;
Mos njollosni Lagjën e Trimave;
Me shkas: Si thoshte gomari teksa po i shkonte flakë bishti?;
Mulla Sula një hap drejt pendesës;
Molla Sula apo budallai plak STUPID 007;
Mulla Sula në pazare politike për imunitet;
Molla Sula, hoxha që ia meson keq fenë Ali Ahmetit;
Molla Sula e ka zënë për veshi Ali Ahmetin;
Molla Sula i BFI-së po ia largon BDI-së simpantizantët!;
Molla Sula mbeti me një grup të vogël hoxhallarësh për ta ndihmu BDI-në;
Molla Sula në gjumë, ndërsa bota në këmb për gjenocidin në Alepo;
Mulla Sula përcjellës i rregullt i rregullt i rijaliti shou- ve serbe;
Molla Sula në sofrën e Ivanovit;
Mulla Sula demanton vetëveten në “Rruga drejt….”;
Mulla Sulës mos ia prekni Shokun Tito;
Molla Sula pjesë e delegacionit të BDI-së në SHBA;
Molla Sula në shërbim të kauzës Cioniste- Çifute (FOTO);
Mulla Sula shuplakë turinjve Ali Ahmetit;
Myslimanët e maqedonisë kanë ngelur pa Bashkësi Islame;
Mulla Sula: Ali Ahmeti është ura ime e Siratit;
Mulla Sula vs H. Jakup ef. Selimovski;
Mulla Sula shembulli tipik i personit imoral
Molla Sula kthen dekoratën e marrur vjet nga Imazh&media;
Mulla Sula dhe borëbardha
Mulla Sula i BFI-së dhe BFI-ja e Mulla Sulës
Mulla Sula si struci
Mulla Sula: “pune turki pordhë uki”
Nisma pёr Reforma nё BFI e RM në vizitë te "Lagja e Trimave "Kumanovë;
NISMA për Reforma në BFI:Sulejman Rexhepi le të mbetet një shembull i keq i shoqërisë tone;
NISMA nga "Lagja e Trimave ": Materialisht tё ndihmohen familjarёt e dёshmorёve dhe tё burgosurve;
NISMA: Kërkohet që BDI të mos përzihet në proceset e NISMA;
NISMA: APELOJMË krerët e BDI-së, të mos e ndihmonjë shkatërruesin e BFI-së;
NISMA:Sulejman Rexhepi, patkojxhiu që manipulon opinionin;
Na ishte njëherë Sulejman Rexhepi;
Nëse Turqia po i ndërton xhamia, me çfarë merret BFI?;
Nëpër Ferizaj po vlojnë “bombat”;
NISMA me porosi BDI-së:Mos u përzini në BFI
Nisma apelon nga Lagja e Trimave: Materialisht të ndihmohen familjarët e
dëshmorëve dhe të burgosurve
Në BFI ka lidhje serioze mes krimit dhe politikës
Një megaintervistë për turpin e madhë;
Një mbledhje për shpalosje të sharjeve të Mulla Sulës;
Një turp i zi mbi BFI?!;
Obobo, çfarë ndodh me myftiun e Tetovës kohën e fundit? – FOTO;
OH Hilal i harroi refugjatët Sirian në Ramazan;
OH Hilal i dorëzoi ndihmat në Hasanbeg apo do përfundojnë si ato të Somalisë dhe Sirisë;
Pas Amerikës, krerët e BDI-së dhe BFI-së shkojnë bashkë në Turqi (foto);
Pasaportat false dhe haxhi 2016;
Pse Sulejman Rexhepi anashkaloi Kryetarin e Kuvendit të BFI-së
Pse Sulejman Rexhepi demek “Imazhi i Kombit” nuk morri pjesë në manifestimin “Flaka e Janarit”;
Pse e ndryshoi mendjen Molla Sula për organizimin e haxhit?;
Pse e bekoi Sulejman Rexhepi, Nikolla Gruevskin?;
Pse mungoi Sulejman Rexhepi në akademinë ndërkombëtare në Stamboll;
Pse Hashim Thaçi nuk e dekoroi Sulejman Rexhepin e BFI-së?;
Pse ka heshtur gati 1 vit Sulejman Rexhepi për bisedën me Komandantët;
Pse z. Thaçi kërkon që finansat e BFI-së të jenë nën kontrollin shtetëror;
Pse nuk reaguan as organet kompetente të shtetit!?;
Pse heshtin "Hoxhallarët" e BESËS, LR-PDSH, LSDM-së që Molla Sula i shërben BDI-së;
Pse nuk reaguan as organet kompetente të shtetit!?;
Piramida e skandaleve të Mulla Sulës;
Platforma e Nismës për reforma në BFI të RM-së;
Platforma e Nismës ia kalli frikën Sulejman Rexhepit
Plas gallata në rrjetet sociale me 24 karatshin dhe sahatxhiun ROLEX;
Pritet prononcimi i Sulejman Rexhepit se kush duhet të themelon Qeverinë e re;
Puçisti Mulla Sula që po shkatërron BFI-në dhe imazhin e muslimanëve;
Pushtetarëve dhe uzurpatorëve u vie fundi;
Plaku i Llojanit: Sulejman Rexhepi duhet të tregon si i shërbejti UDB-së?;
Qafiri i Tiranës & Pisi i Jugosllavisë
Qytetarët muslimanë: Sulejman Rexhepi pas skandaleve duhet të largohet nga BFI;
Qytetarët e Kosovës ndihmonjnë me rreth 146 mijë euro familjet në ‘Hasanbeg’ të Shkrupit;
Rexhail Ramadani: Me shqiptarët po udhëheqin Klanet që fenë e kombin e kanë opium;
Rrjeti Gylenist mjaftë i shtrirë edhe në Maqedoni;
Rrjetet sociale përkrahin Komandant Hoxhën për goditjet ndaj Molla Sulës;
Reportazh:Në “perandorinë gri” të Sulejman Rexhepit;
Reagim, Mulla Sula ka shkatuar revoltë të madhe në Hasanbeg;
Revoltohen prindërit e Medresantëve: Ç’janë këto kërkesa nga stafi i shkollës;
Reisi i Turqisë i një rangu me bodigardat dhe shoferin e Molla Sulës;
Reis Sulejman Rexhepi bashkë me hoxhallarët e “shkoçin” mishin;
Si gënjeu Mulla Sula në mes të Zajazit;
Si e njollosë Agron Vojnika dinjitetin e gazetarëve shqiptarë;
Si thoshte gomari teksa po i shkonte flakë bishti?
Si vjedhet ZEQATI nga hajnat e Sulejman Rexhepit?;
"Sekretari i BFI-së", Agron Vojnika, anëtar i LGBT-së?!;
Skandal apo korrupsion në Akademinë e Shkencave të Shqipërisë
Skandal i ri nga BFI: Rijaseti klub i xhudistes Arbëresha Rexhepi?!
Sula Im, Sula i Edison Ypit dhe lypësi i Ardit Gjebresë;
Sulejman Rexhepi – Mulla Sula bashkëjeton me të keqën
Sulejman Rexhepi figura më e kritikuar në rrjetet sociale dhe media;
Sulejman Rexhepi përkrahës i akuzave iraniane të pabaza;
Sulejman Rexhepi flet për Komandantët pasi takohet me ambasadorin Rus;
Sulejman Rexhepi përsëri mashtron qytetarët e Tophanës;
Sulejman Rexhepin po e çartin të vërtetat;
Sulejman Rexhepi, njeriu që kontribuoi në ruajtjen e Jugosllavisë dhe etja e tij në zhvillimin e vëllazërim-bashkimit;
Sulejman Rexhepi me klub të xhudos në Medresenë Isa Beu;
Sulejman Rexhepi në aksion me BDI për marketing politik(FOTO);
Sulejman Rexhepi i lindur për të tradhëtu, tani edhe 28 Nëntori-n!;
Sulejman Rexhepi godet rëndë Ali Ahmetin dhe Izet Mexhitin;
Sulejman Rexhepi përkrah BDI-në dhe politikën e saj antishqiptare (FOTO);
Sulejman Rexhepi sulmon mediat, arsyeja është NISMA;
Sulejman Rexhepi para prokurorisë speciale për kriminalitet;
Sulejman Rexhepi tradhëton BDI-në, te kush po shpreson tani?;
Sulejman Rexhepi ka para për Zhurnal-in, e jo për xhamin në Tabanoc;
Sulejman Rexhepi i BFI-së jo transparent, dëshmojnë qendrat islame nga diaspora (FOTO);
Sulejman Rexhepi larg botës reale, etja për vetëshpërblime;
Sulejman Rexhepi kërkon të përkrahet BDI pas gjitha krimeve, seks skandaleve, Monstrës, Lagjës Trimave, vrasjes së Komandantëve....;
Sulejman efendi Rexhepi nuk është përfqësues vetëm i një partie politike shqiptare në Maqedoni;
Sulejman Rexhepi të fton në konak edhe të pret në besë;
Sulejman Rexhepi le të mbetet një shembull i keq i shoqërisë tonë;
Sulejman Rexhepi nga frika se BDI po dobësohet në këto zgjedhje del me apel për partitë politike (FOTO);
Sulejman Rexhepi emanetin e muslimanëve për Hasanbegun e keqpërdori;
Sulizmi
Sulo po ta them publikisht ti je ngul dhe sdi si shkulesh!;
SHIK-u i Shqipërisë dhe ai i Kosovës “PUÇ” Sulejman Rexhepit?!;
Shokët e pamoralshëm të Molla Sulës duke bërë DUA
Shokët e Sulejman Rexhepit, Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi tallen me Kuranin;
Shpërfytyrymi i “imazhit të kombit” në imazh i falsifikatorit
Tallja e Sulejman Rexhepit me BFI-në;
Të mbështetet “Zhurnal”, por jo edhe në shpekulime;
Turqia financon, BDI dhe BFI dalin në “syret”;
Turpin e Mulla Sulës nuk mund ta lajë as Vardari;
‘Turp për Molla Sulën dhe Izet Mexhitin, Xhamia s’duket askund’;
Thaçi për Rexhepi: për shkak të trysnisë së ndërkombëtarëve u detyruam të vinim një kryekriminel në krye të BFI;
Thaçi “selam” Molla Sulës: Nuk e ke gjatë!;
Thaçi akuzon kryetarin e BFI-së (Video);
Thaçi godet rëndë kryetarin e BFI-së (VIDEO);
Update: Zhurnal siguron foton ku shihet se kujt i ka penguar prania e ish zv.kryeministrit Xhaferi në takimin me Sulejman Rexhepin
Vazhdon terrori i Sulejman Rexhepit ndaj BFI-së;
Vdiq Sulejman Rexhepi
Vetëdekonspirim apo budallallëk i Sulejman Rexhepit
Vehabijt e Molla Sulës kërcënojë Imamët;
Vehabitët dikur kërcnonin Molla Sulën, ndërsa tani kërcnohen imamët;
“Vullkanizeri” e kërkon Agron Vojnikën;
Vëllai i Komandant Sokolit shpërthen vrullshëm ndaj Sulejman Rexhepit;
Vëllau i Komandant Sokolit i bënë t’fala Molla Sulës;
Xhafer Ukshini ka një selam për Sulejman Rexhepin;
Xhaferi Ukshini: Fjala e keqe më e rëndë se plumbi i shkaut:
Xhamiat përmes Sulejman Rexhepit pjesë e propagandave të BDI-së;
Xhaferi në takimin me Sulejman Rexhepin?;
Xhemati i Kosovës 145.961.91 € ndihmë për Lagjen “Hasanbeg” të Shkupit;
zv. Drejtori i Medresesë Isa Beu përmes pjesëmarrjes në tubimet e BDI-së mesazhe familjeve të nxënësve;
Zyrtarët e Bashkësisë Islame në Maqedoni akuzohen publikisht për shpërdorim të parave (Foto).

https://www.youtube.com/watch?v=bnwmmrruAIs
https://www.youtube.com/watch?v=bT4MRc5GPiw

No comments:

Post a Comment