Jan 21, 2017

Haradinaj: Sot ia bëmë me dije armiqve, Kosova nuk ka kthim mbrapa (Foto)

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka falënderuar të gjithë qytetarët që iu bashkuan protestës së sotme për Ramushin.

“Bashkëluftetarë dhe qytetarë të Kosovës iu jam mirenjohës për përkrahjen. Sot ia bëmë me dije armiqve të liris së Kosovës, se Kosova nuk ka kthim mbrapa”, ka shkruar Haradinaj, në një postim në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook. 

No comments:

Post a Comment