Nov 27, 2016

Stupcat tallen me Grubin, shperthejne rrjetet sociale (VIDEO)

Kjo video po qarkullon ne rrjetet sociale ne facebook, ku eshte montuar pjese nga fjalimi i kandidatit te BDI, Artan Grubi me Stupcat. Kjo video ne fcb ka pushtuar rrjetet sociale. 

(Kjo eshte rubrika thashetheme ne INA ku perdoret sarkazma dhe humori)

No comments:

Post a Comment