Apr 22, 2016

Protestuesit mbërrijnë para Parlamentit, shpaloset flamuri Kuq e Zi (LIVE)

Protestuesit kanë mbërritur para Parlamentit, nën brohoritma dhe thirrje “Duam drejtësi”, “Stop montimeve”, “Ali tradhëtari”, “Ndal padrejtësive dhe diskriminimit”, “Gruevski dhe familja kriminale” dhe thirrje të tjera.
Protesta po vazhdon të jetë nën kontroll dhe se turmat po vazhdojnë të drejtohen nga organizatorët e protestës”.

No comments:

Post a Comment