Nov 28, 2015

Ndrecaj: BDI do fitoj, vetëm nëse populli shqiptar shndërrohet në “narod”

Hamdi Ndrecaj, i njohur si komandant Panteri ka reaguar ndaj deklaratave të kreut të komunës së Gostivarit Nevzat Bejta se,  BDI do ti fitojë zgjedhjet e 24 prillit.  
“Nëse ky popull nuk është më popull, por është shndërruar në ‘Narod’ …Ju prapë do të fitoni dhe do ta forconi edhe më shumë koalicionin me të njëjtën parti radikale anti shqiptare – VMRO-DPMNE. Por keni harruar që gjërat kanë ndryshuar…po jetësohet Ilirida, sidoqoftë për Ju do jetë ferri dhe fundi i karrierës suaj të turpshme”, ka komentuar Ndrecaj në shkrimin e postuar nga agjencia e lajmeve INA.

No comments:

Post a Comment