Oct 3, 2015

Baton Haxhiu: Ali Ahmeti është kriminel

Analisti dhe publicisti i njohur kosovar ka adresuar kritika të ashpra kundër liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti.
I mllefosur me rastin “Monstra”, ngjarjet e Kumanovës, ai e ka quajtur Ahmetin lolo, gjysmë analfabet, kriminel, e çka jo tjetër.
Agjencia e lajmeve INA risjell intervistën e tij  të dhënë pas betejës së Kumanovës.

No comments:

Post a Comment