Feb 18, 2015

Çka biseduan Mourinho dhe Blanc pas takimit?

Jose Mourinho dhe Laurent Blanc patën një debat të shkurtër pas përfundimit të ndeshjes së djeshme ndërmjet PSG-s dhe Chelseas.
Trajneri i PSG-s, Laurent Blanc ka zbuluar për media se Mourinho i ka thënë se atij që skuadra e tij ka kapacitetin e duhur për të fituar të gjitha trofe gjatë këtij sezoni.
Trajneri i Chelseas dukej në disponim mjaft të mirë në mbrëmjen e kaluar, pasi ishte pothuajse gjatë tërë kohës duke qeshur.
“Mourinho dhe unë njihemi shumë mirë. Ne kemi biseduar për syimet tona respektive të sezonit. Ai më ka thënë se skuadra ime mund ta fitojë secilën garë këtë sezon”, përfundoi Bland.

No comments:

Post a Comment