Jan 27, 2015

Ky është ekipi i javës në La Liga (FOTO)

Goal.com ka përzgjedhur formacoinin më të mirë të javës në La Liga

Pas përfundimit të xhiros së njëzetë në Serie A, portali Gola.com ka përzgjedhur formacionin më të mirë.
Njëmbëdhjetëshi më i mirë i kësaj jave dominohet nga lojtarët e Barcelonës, të cilët arritën ta mposhtin Elchen me rezultat 6:0.
Nga dy lojtarë në këtë formacion kanë: Espanyoli, Atletico Madrid dhe Valencia, derisa Real Madrid dhe Vilareall kanë nga një.

No comments:

Post a Comment