Jun 10, 2015

3 të vdekur në një aksident të rëndë në Kumanovë

Rreth orës 17.00, pa pritmas vetura e tipit BMW me targa Kumanove, duke levizur nga mbikalimi (ura) nën të cilën kalon autostrada Kumanove-Beograd, ka rënë në autostradë, duke lënë me këtë rast tre të vdekur, dhe një tjerë të lënduar rëndë, bënë të ditur gazeta "Lajm".
Të gjithë personat ishin në veturën e tipit BMW. Veturën, në momentin kur kishte ra nga ura, e kishte goditur edhe kamioni-cisternë që po qarkullonte në autostradë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ndërkohë po vazhdojnë hetimi i pistave me qëllim të ndricimit të rastit./Lajm

No comments:

Post a Comment